VÝZVA K POMOCI – darování věcí matce s dětmi

31.08.2013 22:05

Sháníme pro jednu matku se dvěma dětmi vybavení do domácnosti. Musela se přestěhovat téměř bez ničeho, a tak uvítá nábytek, postele, peřiny, ručníky apod.

Darovat můžete:

Ledničku

Pračku

Televizi

Skříně

Postele

Stůl

Židle

Peřiny, polštáře, deky

Ručníky, utěrky

Nádobí

Pokud máte něco z výše uvedených věcí, které již nepotřebujete, ozvěte se mi, prosím. Když se nám toho sejde víc, nevadí, uděláme na faře v Suchdole sklad, protože čas od času se někdo ozve, že něco takového potřebuje. Ale ne, že se zbavíte už nepoužitelného.

Když budete moci i odvézt do Suchdola, či do Majdaleny, kde maminka s dětmi bydlí, budeme rádi, když ne, zajistíme.

Kontakt: Iva Hojková – tel. 777 232 630, email hojkova.iva@seznam.cz, farnostsuchdol@seznam.cz

Uvedený kontakt na mě najdete na webových stránkách farnosti www.farnostsuchdol.webnode.cz