Náš nový duchovní správce

05.02.2017 17:42

Od 1. února došlo v našich farnostech ke změně ve správě farností. Naším novým duchovním správcem je P. Tomáš Vyhnálek, OMI, který byl dosud ve Vídni. Bude mít na starosti České Velenice, Dvory nad Lužnicí, Suchdol nad Lužnicí, Rapšach a Krabonoš. Chlum u Třeboně s Lutovou zůstaly ve správě kněžím v Třeboni - otci Martinovi a otci Jiřímu, kteří mají navíc ještě Novosedly nad Nežárkou a Stráž nad Nežárkou.

V týdnu budou mše sv. v zimním čase v 17.00 a v letním čase v 18.00: v úterý ve Dvorech nad Lužnicí, ve středu v Suchdole nad Lužnicí, ve čtvrtek v Českých Velenicích a v pátek v Rapšachu.

Nedělní mše sv. budou od soboty 11. 2. takto - v sobotu v 17.00 v Českých Velenicích (letní čas 18.00), v neděli ve Dvorech n. L. v 9.00 a v Suchdole n. L. v 11.00.