Letní dětské tábory v našich farnostech

07.07.2014 16:11

Tábor pro děti na faře v Českých Velenicích od soboty 23. 8. do středy 27. 8. - se ruší

Původně měl být v Suchdole, proto je téma sv. Mikuláš, patron suchdolského kostela „Setkání se sv. Mikulášem v létě“ - Proč bychom měli na Mikuláše myslet jenom v prosinci? Nebudeme si jen o něm povídat, ale budeme si na Mikuláše i hrát. A jak? To se nechte překvapit. Začínat budeme v sobotu 23. 8. kolem 18.00 (přijíždět už můžete od 16.00) a končit ve středu 27. 8. přibližně v 16.00. Možnost přespání na faře, zajištěna bude také celodenní strava. Cena 300 Kč, tábor je vhodný pro děti od šesti let.Přihlášky u Ivy Hojkové: tel. 777232630, email: farnostsuchdol@seznam.cz, hojkova.iva@seznam.cz.

Celodenní strava bude zajištěna, přespávat budeme na faře na zemi, k dispozici nejméně dva pokoje, dvě koupelny.

S sebou - karimatku, spacák, oblečení podle uvážení a potřeby, kartičku od pojišťovny, kartičku na slevu na vlak a další.